228909-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Diensten rondom inzameling en verwerking afvalstromen SWB Midden Twente
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Diensten rondom inzameling en verwerking afvalstromen SWB Midden Twente
Beschrijving: Binnen heel SWB Midden Twente komen afvalstromen vrij. De productieafdelingen aan de Wegtersweg hebben veel papier, karton, plastics en hout/pallets als afval. De kantooromgeving kleinere hoeveelheden groen, papier, PMD. Bij het uitvoeren van de taken voor het beheer van de openbare ruimte komen grote hoeveelheden maaisel, herfstblad, restafval (van het ledigen van openbare afvalbakken), takhout en veegvuil vrij. Daarnaast hebben we puin van lichte rioolwerkzaamheden en klein straatwerk, grofvuil van het opruimen van illegale dumpingen en er is een veelheid aan kleine reststromen vanuit de materieeldienst de sportcomplexen en verschillende gemeentewerven. Aanbestedende dienst verzorgt een deel van het transport van afvalstromen (met name groen) zelf met eigen vrachtwagens. Andere afvalstromen worden door verschillende bedrijven bij onze locaties opgehaald. Er zijn tientallen rolcontainers bij verschillende bedrijven ingehuurd. In de loop der jaren is een wildgroei aan afspraken en cont De totale uitgaven op het gebied van transporteren en storten van afvalstromen en het ledigen van containers bedraagd ca. 400.000 euro per jaar.
Interne identificatiecode: SF-23-0213
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ledigen van containers met grove afstromen
Beschrijving: Dit perceel omvat het periodiek ledigen van, met name, rol- en afzetcontainers: • Gemengd puin • B-hout • C-hout • Bedrijfs– en restafval en grofvuil • Oud ijzer Daarnaast huur en ledigingskosten van de nodige rolcontainers t.b.v. (met name) bedrijfsafval en restafval en de huur en periodieke lediging van een 22m3 perscontainer. zie aanbestedingsleidraad (aanvullen)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Opties:
Beschrijving van de opties: ieder perceel bevalt opties. De opties bestaan uit het toe kunnen voegen van locaties waar dienstverlening plaats moet vinden, toevoegen van nieuwe afvalstromen en het toevoegen van nieuwe/andere containers op bestaande locaties van opdrachtgever.
Perceel: LOT-0002
Titel: Archiefvernietiging
Beschrijving: Alhoewel het opbouwen van papieren archieven jaarlijks minder wordt hebben wij nog steeds te maken met een beperkte stroom vrijkomend papier archiefmateriaal. De opdracht omvat het verhuren en periodiek ledigen van ca. 8 240 liter afgesloten rolcontainers. zie aanbestedingsleidraad (verder uitwerken)
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 92512100 Archiefvernietigingsdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: Transporteren en ontvangen van licht verontreinigd afval
Beschrijving: Bij het uitvoeren van onze werkzaamheden ontstaan een aantal licht verontreinigde afvalstromen. De grootste hiervan is het verzamelde veegzand van onze veegmachines. De opdracht omvat het accepteren van dit veegvuil op een stort/verwerkingslocatie en voor een deel van het veegvuil ook het laden en trnasporteren ervan van onze locaties naar de stort/verwerkingslocatie. Een tweede afvalstroom bestaat uit vrijkomend olie/water/slibmengsel van onze wasplaatsen. Deze moeten periodiek worden gereinigd en gekeurd en het vrijkomende/afgezogen slibmengsel dient te worden afgevoerd. zie aanbestedingsleidraad (nader uit te werken)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Transporteren en/of ontvangen van groene reststromen
Beschrijving: Bij het beheren van de openbare ruimte komen grote hoeveelheden groenafval vrij. Het betreft hier de volgende afvalstromen: • Herfstblad • Stobben • Zeefresidu van het snipperen van tak en stamhout • Lang gras, afkomstig van bermen en slootkanten. • Snoeiafval Het betreft hier enkel de dienstverlening van het ontvangen van deze stromen op een vergunde brenglocatie en het wegen en adminstratief afhandelen. zie aanbestedingsleidraad (verder uitwerken)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Leveren van milieustraten en het ledigen van verzamelcontainers gescheiden reststromen
Beschrijving: Dit perceel omvat het: • Leven van afvalbakken voor het (intern) scheiden van afval voor al onze fysieke locaties. Zie de inschrijfstaat voor de gevraagde typen bakken op iedere locatie. • Het leveren van verzamel rolcontainers per afvalstroom om het intern gescheiden afval in aan te bieden voor lediging. • Het periodiek/op afroep ledigen van de verzamel rolcontainers. • Er zijn nog een aantal afvalstromen die slechts in kleine hoeveelheden vrijkomen. Deze afvalstromen zijn onvoldoende in beeld om een concrete uitvraag voor te doen. Het bieden van een oplossing voor de volgende afvalstromen is optioneel onderdeel van dit perceel: cartridges, spuitbussen, koelvloeistof, lege batterijen, illegale dumping w.o. lachgascilinders, verfbussen, xtc afval, asbest, frituurvet, afgewerkte olie, gebruikte poetslappen, accu’s, vlakglas, etc. zie aanbestedingsleidraad (verder uitwerken)
Interne identificatiecode: 5