2. Procedure
Procedure
Titel: Hernieuwing van de verzekeringspolis arbeidsongevallen voor de niet-statutaire personeelsleden van HR Rail al dan niet ter beschikking gesteld van de NMBS of van INFRABEL
Beschrijving: Hernieuwing van de verzekeringspolis arbeidsongevallen voor de niet-statutaire personeelsleden van HR Rail dal dan niet ter beschikking gesteld van de NMBS of van INFRABEL
Interne identificatiecode: 24INMAR006
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24INMAR006 - 1
Beschrijving: Hernieuwing van de verzekering arbeidsongevallen voor de niet-statutaire personeelsleden van HR RAIL al dan niet ter beschikking gesteld van de NMBS of van INFRABEL. De globale duurtijd van het contract is 6 jaar. Vaste duur: 2 jaar. Stilzwijgende verlenging: 4 keer 1 jaar. Voorziene aanvangsdatum van het contract: 01/01/2025. Voorziene einddatum van het contract: 31/12/2030. De overeenkomst wordt gesloten voor een vaste periode van 2 jaar en kan stilzwijgend worden verlengd met vier opeenvolgende perioden van 1 jaar, tenzij een van de partijen de overeenkomst beëindigt mits een opzegtermijn van 6 maanden. De afdeling Corporate van de NMBS werd aangeduid door de aanbestedende dienst (HR Rail) om de raadpleging van de verzekeringsmarkt uit te voeren, het voeren van de onderhandelingen alsook de plaatsing van de verzekeringspolis, zoals beoogd in dit bericht, uit te voeren, mits naleving van de in deze materie toepasselijke wetgeving.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten