2. Procedure
Procedure
Titel: D.A.S. SMELTEN VAN METALEN 2024-2034
Beschrijving: Deze opdracht betreft het smelten van licht radioactief besmet metaalschroot, met inbegrip van organisatie en uitvoering via een vergunde transporteur van het heentransport, het ontvangen van het materiaal, de tijdelijke opslag, de eventuele voorbehandeling, het eventueel correct verpakken van de besmette fractie, de organisatie en uitvoering via een erkende transporteur van het eventuele terugtransport van de besmette fractie en de vrijgegeven verpakkingen, de benodigde administratie (incl. het bezorgen van het smeltrapport) en bijstand bij het regelen van de wettelijke verplichtingen t.o.v. de diverse overheden en het overnemen van de restfractie. Categorieën: Het dynamisch aankoopsysteem wordt onderverdeeld in diverse categorieën van metaalsoorten. De categorieën zijn: 1. GEGALVANISEERD STAAL 2. C-STAAL 3. ROESTVAST STAAL 4. LOOD 5. ALUMINIUM 6. KOPER 7. MESSING 8. OVERIGE METALEN De kandidaat duidt aan op het deelnameformulier (Bijlage A) voor welke categorie(ën) hij een aanvraag tot deelneming indient. Tevens voegt de kandidaat de uitbatingsvoorwaarden en de specificatie van de installatie/smeltoven toe bij de inschrijving. In de categorie 8 “Overige metalen” kan de kandidaat alle bijkomende metalen aanvullen die in zijn faciliteiten gesmolten kunnen worden. Opgelet: De uitnodiging tot indiening van een offerte voor een specifieke deelopdracht zal slechts worden gericht aan degenen die – op het betreffende moment - geselecteerd zijn in de categorie waarop de deelopdracht betrekking heeft. Een deelopdracht zal vaak betrekking hebben op een “mix” van bepaalde metaalsoorten (bv. een mix van lood en C-staal). In dat geval zullen alle geselecteerden die deelnemen aan alle betrokken categorieën van het dynamisch aankoopsysteem worden uitgenodigd om een offerte in te dienen voor de deelopdracht (in het voornoemde voorbeeld: alle deelnemers die toegelaten zijn tot de categorie “LOOD” én de categorie “C-STAAL”).
Interne identificatiecode: GOJA/FPEY/SMELTEN/2023
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90521000 Diensten voor behandeling van radioactief afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GOJA/FPEY/SMELTEN/2023 - 1
Interne identificatiecode: 1