De Aanbestedende dienst beschikt over een groot aantal persoonlijke beschemingsmiddelen (PBM's) welke gebruikt worden bij het werken op hoogte. Teneinde de veiligheid van de gebruikers te kunnen waarborgen dienen de PBM's jaarlijks gekeurd te worden. De Aanbestedende dienst is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor het keuren van de betreffende PBM's.
De hierbij gebruikte procedure is de Europese openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 36 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
De scope van de opdracht bestaat uit onder andere het gedurende de looptijd van de raamovereenkomst keuren van in ieder geval 90.000 PBM's. Een PBM dient elke negen (9) maanden (opnieuw) gekeurd te worden, zodat de keuringsduur bij uitgifte nog minimaal drie (3) maanden is.
Zie de aanbestedingsleidraad in Negometrix voor een volledige beschrijving van de scope van de opdracht.