2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en vervanging van overheaddeuren
Beschrijving: -Het doel van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst met een Opdrachtnemer die het onderhoud en beheer van de overheaddeuren op een kostenefficiënte en effectieve manier uitvoert. Dit moet leiden tot een vermindering van toekomstige storingen, naleving van wet- en regelgeving en geen verstoring van het primaire proces van Brandweer Fryslân. De deuren moeten snel openen bij een uitruk en zeer betrouwbaar zijn. 1
Interne identificatiecode: 25.EA.5
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud en vervanging van overheaddeuren
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van 3 jaar met een optie tot verlenging, van maximaal 3 keer met 1 jaar. Maximale looptijd van het contract bedraagt 6 jaar.