CPV-code hoofdcategorie 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4.
Korte beschrijving
RAAMCONTRACT VOOR DE LEVERING VAN PERSOONLIJKE BERSCHERMINGSMIDDELEN
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
wegwerphandschoenen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
perceel 1 levering van wegwerphandschoenen voor labo en wetenschappelijk onderzoek
andere persoonlijke beschermingsmiddelen
Perceel nr.: 2