229844-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor riool – Rioolvervanging, ophoging en herinrichting Kadenbuurt Fase 1
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolvervanging, ophoging en herinrichting Kadenbuurt Fase 1
Beschrijving: De riolering in de Kadenbuurt is in slechte staat en aan vervanging toe. Bovendien ligt de bestaande riolering voor een deel onder achterpaden en tuinen. Hierdoor is de riolering moeilijk bereikbaar voor onderhoud. Een nieuw gescheiden rioolstelsel gaat het bestaande gemengde stelsel vervangen. Hierbij worden de straten direct opgehoogd en heringericht, zodat zij weer voldoen aan de huidige inrichtingseisen. De gemeente Gouda pakt het project aan in 5 fasen. De aanbesteding heeft betrekking op Fase 1. Deze fase betreft het oostelijk deel van de Kadenbuurt, vanaf de Willem Tombergstraat tot de Breevaart en de Noothoven van Goorstraat tot en met de oneven zijde van de Karnemelksloot. Opdrachtgever heeft tot doel om een Opdrachtnemer te selecteren die voldoende kennis en ervaring heeft om de werkzaamheden op een verantwoorde wijze uit te voeren, waarbij de doelstellingen en belangen van de gemeente Gouda worden geborgd. Een uitgebreide beschrijving is opgenomen in de Selectieleidraad. Zie Selectieleidraad, paragraaf 2.4.5.
Interne identificatiecode: 901109
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Aanvullende classificatie (cpv): 45112310 Landophoging, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 45233330 Funderingswerkzaamheden voor straten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1