2. Procedure
Procedure
Titel: WWV/INV/N8/31/S1/bis - Studie voor de onderzoeksfase van het complex project 'Optimalisatie van de verbinding Ieper-Veurne tussen Vleteren en Noorderring (N38)'
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het uitvoeren van het studiewerk en de procesbegeleiding in de onderzoeksfase van het complex project ‘Optimalisatie van de verbinding Ieper-Veurne tussen Vleteren en Noorderring (N38)’. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel II van de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: WWV/INV/N8/31/S1/bis
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 79930000 Gespecialiseerd ontwerpen, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71352000 Diensten voor ondergronds onderzoek, 71311210 Adviezen inzake wegenbouw, 71311220 Dienstverlening voor wegenbouwtechniek, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid, 71311300 Adviezen inzake infrastructuur, 71351500 Bodemonderzoeksdiensten, 79311000 Uitvoeren van studies, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden, 71322000 Technische ontwerpen voor constructie van civieltechnische werken, 71313440 Milieueffectbeoordelingsdiensten voor de bouw, 71322500 Technische ontwerpen van verkeersinstallaties, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71355000 Landmeetkundige diensten, 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 71351810 Topografische diensten, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71244000 Kostenberekening en -bewaking, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur, 71332000 Geotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WWV/INV/N8/31/S1/bis - 1
Beschrijving: Studie voor de onderzoeksfase van het complex project ‘Optimalisatie van de verbinding Ieper-Veurne tussen Vleteren en Noorderring (N38)’
Interne identificatiecode: 1