CPV-code hoofdcategorie 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren opdracht betreft: een raamovereenkomst voor het leveren, naar
behoefte van de Universiteit Antwerpen, van Elisa kits en andere assay kits aan de
Universiteit Antwerpen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding