230512-2026 - Mededinging
Nederland – Certificeringsdienstverlening – ISO certificering van managementsystemen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ISO certificering van managementsystemen
Beschrijving: ISO certificering van managementsystemen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79132000 Certificeringsdienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000