230557-2024 - Resultaat
Nederland – Verhuur van luchtvaartuigen met bemanning – Valschermspringen Europa
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Valschermspringen Europa
Beschrijving: valschermsprongen met automatische opening, met ronde valschermen (AO round), zonder en met uitrusting, waarbij het valscherm wordt geopend door een Static-line; valschermsprongen met automatische opening, met rechthoekige valschermen (AO square), zonder en met uitrusting, waarbij het valscherm wordt geopend door een Static-line; valschermsprongen vrije val (MFF), zonder en met uitrusting, waarbij de valschermspringer zelf het valscherm opent; valschermsprongen vrije val met drogue, zonder en met uitrusting, waarbij de para-instructeur de drogue zet bij het verlaten van het Vliegtuig en de parachutist zelf de parachute opent op de bevolen openingshoogte (MFF-Drogue); valschermsprongen, waarbij een zware last en/of een passagier (met uitrusting)’. Dit betreft tandemsprongen met passagier en met uitrusting, de zogenaamde tandem OPS. Het maximale gewicht is 386 kg; valschermsprongen van grote hoogte >18.000ft MSL hoogte, met gebruik van zuurstof; valschermsprongen boven water, zowel AO als MFF.
Interne identificatiecode: SAP 20632171
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60424100 Verhuur van luchtvaartuigen met bemanning
Aanvullende classificatie (cpv): 63730000 Ondersteunende diensten voor luchtvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor om de opdracht als volgt te wijzigen: • Gebruik te maken van de verlengingsopties als genoemd in de Raamovereenkomst; • De prijzen te wijzigen op basis van de indexeringsclausule als gesteld in artikel 3 van de Raamovereenkomst; • Alle activiteiten en diensten uit het PVE door de Opdrachtnemer te laten wijzigen, indien deze wijzigingen beter aansluiten op de gevraagde dienstverlening. Dit onder gelijkblijvende of minimaal gewijzigde contractuele nader overeen te komen voorwaarden binnen de kaders van de Raamovereenkomst, die onder geen enkel beding als wezenlijke wijziging van het voorwerp van de opdracht kunnen worden aangemerkt; • Meer van de gecontracteerde dienstverlening af te nemen dan de zorgvuldig geraamde waarde. Dit als gevolg van: geopolitieke ontwikkelingen en de dynamiek die dat teweeg brengt voor Opdrachtgever. Zo kunnen geopolitieke ontwikkelingen, de budgetten van Opdrachtgever en de wijze waarop deze ingezet worden, het verdere verloop van de oorlog in Oekraïne en de na-ijlende voortvloeisels hiervan, gevolgen hebben op de volumes. Daarnaast kunnen beleidsmatige keuzes binnen de organisatie van Opdrachtgever of vanuit de landelijke politiek leiden tot meer behoefte aan Valschermspringen Europa. Alsdan geldt hiervoor een maximaal bedrag van € 1.800.000,- excl. )% btw over de maximale duur van de Raamovereenkomst. Let wel: Dit bedrag is intern door Opdrachtgever thans nog niet beschikbaar gesteld danwel vrijgegeven.