2. Procedure
Procedure
Titel: NU Quadraam - Busritten Maart 2024 - 01
Beschrijving: De opdracht komt voor uit het DAS Busvervoer. De opdracht omvat 9 ritten.
Eerdere aankondiging: 702662-2022
Interne identificatiecode: T77620
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000