2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bermen en watergangen Midden-Drenthe
Beschrijving: Onderhoud bermen en watergangen Midden-Drenthe verdeeld in twee percelen Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 4854554
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 West
Beschrijving: West
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 keer 2 jaar verlengingsoptie
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Oost
Beschrijving: Oost
Interne identificatiecode: 2