Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitbreiden en onderhouden meetnet 'Overstorten'
Referentienummer: 9-L-25658-21
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
Het leveren, installeren en 5 jaar onderhouden van peilmeetapparatuur in overstortputten en het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden voor het uitbreiden van het meetnet 'Overstorten' in de gemeente Rotterdam
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen