See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT-Hardware
Beschrijving: Raamovereenkomst ICT-Hardware Wij zoeken maximaal 3 leveranciers per perceel die binnen een raamovereenkomst ICT-Hardware kunnen leveren voor een periode van maximaal 4 jaar. Deze raamovereenkomsten starten eind 2024.
Interne identificatiecode: TN459458
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschrijving: ICT-Hardware zonder Apple-producten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamcontract
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschrijving: ICT-Hardware met uitsluitend Apple-producten.
Interne identificatiecode: 2