230990-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van ingenieursdiensten. In deze raamovereenkomst worden maximaal 5 opdrachtnemers gecontracteerd. De nadere uitvragen zullen middels minicompetitie of rechtstreeks bij 1 opdrachtnemer worden uitgevraagd. De geraamde omvang van de raamovereenkomst liggen tussen de € 1 miljoen –en €3 miljoen ex, BTW per jaar. De gemeente verwacht dat de gemiddeld inzet per jaar naar beneden gaat. Derhalve verwacht de gemeente een gemiddelde afname van ca € 2 miljoen per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van ingenieursdiensten. In deze raamovereenkomst worden maximaal 5 opdrachtnemers gecontracteerd. De nadere uitvragen zullen middels minicompetitie of rechtstreeks bij 1 opdrachtnemer worden uitgevraagd. De looptijd van de raamovereenkomst is 2 jaar met een verlenging van tweemaal 2 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan driemaal met 2 jaar worden verlengd.