2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdiensten sportparken
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van adviesdiensten bij de contractering van het onderhoud van de gemeentelijke sportvelden voor de periode 2023 – 2031. In totaal betreft het 86 velden verdeeld over 14 sportparken. De gevraagde adviesdiensten bestaan uit: 1) Adviesdiensten onderhoud sportparken 2) Dienstverlening inzake projecten en beleid 3) Het voeren van directie en toezicht op regiebasis
Interne identificatiecode: 8468
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie eerdere beschrijving opdracht Zie eerdere beschrijving opdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging.