231426-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Haagse stadspas
Referentienummer: SZW-22.576
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van deze aanbesteding is een IT oplossing en daarbij behorende dienstverlening vanaf het moment van toekenning van een stadspas, en betreft minimaal een oplossing voor het volgende:
- Registratie en beheer van de passen;
- Uitgifte van de passen;
- Transacties door de burgers bij de Aanbieders (inclusief het uitbetalen van de Aanbieders);
- Klant- en aanbiederportaal.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De scope van deze aanbesteding is een IT oplossing en daarbij behorende dienstverlening vanaf het moment van toekenning van de stadspas, en betreft minimaal een oplossing voor het volgende: