See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BESTEK MRMP-S/AD nr. 26SD405 betreffende een overeenkomst van leveringen voor de aankoop van één MWIR (Mid-Wave InfraRed) panchromatische camera, bijhorende lenzen en een besturingssysteem (laptop), opgesteld op basis van de wet van 17 juni 2016 (inzake klassieke sectoren).
Beschrijving: Aankoop van één MWIR (Mid-Wave InfraRed) panchromatische camera, bijhorende lenzen en een besturingssysteem (laptop).
Interne identificatiecode: 26SD405
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38651000 Camera's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 26SD405 - 1
Interne identificatiecode: 1