23147-2025 - Mededinging
Nederland – Reclamediensten – Lichtmastreclames
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lichtmastreclames
Beschrijving: Deze opdracht betreft het plaatsen, beheren, onderhouden, uitvoeren van schadeherstel en exploitatie van maximaal 200 Lichtmastreclames op de hoofdwegen van Amersfoort (zie bijlage F, programma van eisen en bijlage H, kaart met toegestane locaties). Plaatsing van maximaal 200 lichtmastreclames.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341000 Reclamediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1