231480-2023 - ResultaatNederland-Gouda: Installatiediensten (uitgezonderd software)
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese openbare aanbesteding Vervangen obsolete frequentieomvormers
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van de opdracht is het vervangen van frequentieomvormers (FO’s) op diverse locaties, welke gedateerd zijn en inmiddels “obsolete” (verouderd/ technisch versleten) zijn verklaard. Het aantal te vervangen FO’s op de locaties betreft:
- Zuiveringsstation De Laak: 25 frequentieomvormers
- Zuiveringsstation De Steeg: 27 frequentieomvormers
- Zuiveringsstation Schuwacht: 1 frequentieomvormer
- Distributiepompstation Alblasserdam: 4 frequentieomvormers
- Suppletiepompstation Gouda: 3 frequentieomvormers
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De scope van de opdracht is het vervangen van frequentieomvormers (FO’s) op diverse locaties, welke gedateerd zijn en inmiddels “obsolete” (verouderd/ technisch versleten) zijn verklaard. Het aantal te vervangen FO’s op de locaties is terug te vinden in de offerteleidraad.