2. Procedure
Procedure
Titel: Licenties freshservice
Beschrijving: Licenties freshservice
Interne identificatiecode: PPP17E-307/6010/2025006b
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48931000 Opleidingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025006b_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Optioneel: 16 bijkomende jaarlicenties. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd van de overeenkomst bijkomende jaarlicenties aan te kopen onder dezelfde voorwaarden als de initiële levering. Deze optie is louter indicatief en impliceert geen afnameverplichting. De verrekening van de optionele licenties gebeurt pro rata op basis van de daadwerkelijke duur van het gebruik. De looptijd van de optionele licenties is gelijk aan de looptijd van de vaste licenties.)