231556-2026 - Mededinging
Nederland – Reproductiemachines – Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van printers en MFP’s en het leveren van Beheersoftware en supplies.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van printers en MFP’s en het leveren van Beheersoftware en supplies.
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst. Het doel is om voor de aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten, voor een periode van 60 maanden met de mogelijkheid tot verlenging met driemaal 12 maanden. Type 1: zwart-wit printer minimaal 30 PPM A4: 20 Type 2: full color MFP minimaal 30 PPM A4 en A3: 35 Type 3: full color MFP minimaal 50 PPM A4 en A3: 75 Type 4: full color MFP minimaal 70 PPM A4 en A3: 10 Totaal aantal machines: 140 Totaal aantal zwart-wit afdrukken (per jaar) A4: 7.000.000 Totaal aantal full color afdrukken (per jaar) A4: 7.000.000
Interne identificatiecode: ASG-2026-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30121300 Reproductiemachines
Aanvullende classificatie (cpv): 30125110 Toner voor laserprinters/faxapparaten, 30232110 Laserprinters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om voor de aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten, voor een periode van 60 maanden met de mogelijkheid tot verlenging met driemaal 12 maanden.