231627-2024 - Resultaat
België – Medische apparatuur – Leveren en plaatsen van vaste operatietafels voor OKA2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen van vaste operatietafels voor OKA2
Beschrijving: Leveren en plaatsen van vaste operatietafels voor OKA2
Interne identificatiecode: P7644
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P7644 - 1
Interne identificatiecode: 1