231705-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Schoolzwemvervoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoolzwemvervoer
Beschrijving: eerlingen van het primair en speciaal onderwijs krijgen de mogelijkheid via de school deel te nemen aan het schoolzwemmen. Voor scholen die niet op loopafstand van het zwembad liggen, schakelt de gemeente een vervoerbedrijf in. Het vervoerbedrijf is verantwoordelijk voor het vervoer van de leerlingen, groepsleerkrachten en begeleiding van en naar school en het zwembad. De leerkrachten en begeleiders zijn verantwoordelijk voor de handhaving van orde, rust en veiligheid in de bus gedurende de rit. Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar. Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar.
Interne identificatiecode: 2024-SB-052
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Schoolzwemvervoer Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd van 6 jaar (2 jaar en 2 x 2 jaar eenzijdige verlengingsoptie voor de gemeente)