Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde