2. Procedure
Procedure
Titel: Vergunningsaanvraag CO2 afvang HVC Dordrecht
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst heeft deze Aanbestedingsleidraad opgesteld om een Opdrachtnemer te selecteren die -kortgezegd- in staat is om de vergunningaanvragen (inclusief alle onderliggende onderzoeken) en toestemmingen met betrekking tot milieu, natuur en bouw voor de CO2-afvanginstallatie in Dordrecht te verzorgen en vergund te krijgen.
Interne identificatiecode: T146097
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000