232393-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – AC006 - KRACHT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AC006 - KRACHT
Beschrijving: Om een goed beeld te verkrijgen van de constructieve veiligheid van het areaal wil provincie Gelderland dat van alle objecten aangetoond wordt dat deze constructief veilig zijn. Door het aantal berekeningen dat hiertoe uitgevoerd moet worden alsook de uniformiteit die daarbij gewenst is, is het voornemen van provincie Gelderland om deze herberekeningen op basis van een meerjarig raamcontract in de markt te zetten. De scope van deze raamovereenkomst betreft het uitvoeren van constructieve herberekening van 65 civiele kunstwerken (zoals (duiker)bruggen, viaducten, onderdoorgangen, etc.) en eventuele benodigde aanverwante werkzaamheden. Perceel A bevat 32 kunstwerken, en 33 om eventueel een controle uit te voeren. Perceel B bevat 33 kunstwerken, en 32 om eventueel een controle uit te voeren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschrijving: Herberekening van 32 kunstwerken, eventueel nog de andere 33 van perceel B ter controle, inclusief uitgangspuntennotitie.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschrijving: Herberekening van 33 kunstwerken, eventueel nog de andere 32 van perceel A ter controle, inclusief uitgangspuntennotitie.