2. Procedure
Procedure
Titel: Inspectie werkzaamheden aan de elektrotechnische- en ATEX installaties en inspecties en onderhoud aan kathodische bescherming en bliksembeveiligingsinstallaties.
Beschrijving: De elektrische installaties van het waterschap dienen te voldoen aan de geldende normen. Dit om de veiligheid voor de gebruikers te waarborgen en de installaties in goede staat te houden. Een inspectie van de installaties is een onderdeel van het op orde houden van de installaties. Het gaat hierbij om de opleveringsinspectie na verbouw of nieuwbouw alsook de periodieke inspecties. Op drie locaties heeft het waterschap installaties die zich in een gas gezoneerd gebied bevinden, zogenaamde ATEX installaties. Voor juist beheer dienen deze installaties periodiek geïnspecteerd te worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71631400 Technische controle van technische installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000