2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Het betreft de Europese openbare aanbesteding voor een overeenkomst: Schoonmaakwerkzaamheden regulier (resultaatgericht, inclusief vloeronderhoud); Schoonmaak specialistisch (specialistische en aanvullende schoonmaakwerkzaamheden op afroep); Leveren van sanitaire middelen en toebehoren; Gescheiden afvalinzameling; Het uitvoeren van glasbewassing; Het verzorgen van facilitaire diensten door de inzet van facilitair medewerkers op TNO locaties. IT werkplekreiniging. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: WS2553061541
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging, 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het betreft de Europese openbare aanbesteding voor een overeenkomst: Schoonmaakwerkzaamheden regulier (resultaatgericht, inclusief vloeronderhoud); Schoonmaak specialistisch (specialistische en aanvullende schoonmaakwerkzaamheden op afroep); Leveren van sanitaire middelen en toebehoren; Het uitvoeren van glasbewassing; Gescheiden afvalinzameling; Het verzorgen van facilitaire diensten door de inzet van facilitair medewerkers op TNO locaties. IT werkplekreiniging. Zie Aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst zijn wijzigingen van locaties niet uit te sluiten. Door uitbreiding of inkrimping van het aantal locaties en of van de dienstverlening kan de omvang van het contract wijzigen.