Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Warme en koude drankenvoorziening (variant Rapid Impact Contracting) t.b.v. DJI en IND
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
Warme en koude drankenvoorziening verzorgen bestaande uit het leveren, dagelijks verzorgen en technisch onderhouden van de automaten en het leveren van alle benodigde ingrediënten (op basis van gratis verstrekking) ten behoeve van Dienst Justitiële Inrichting (DJI) en Immigratie en Naturalisatie Dienst (IND).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 55400000 Verstrekken van dranken, 42968100 Drankenautomaat
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Ongeveer 440 automaten, zie het beschrijvend document voor de volledige scope.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 96
Deze opdracht kan worden verlengd: neen