Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland