Soort aanbestedende dienst Ander type: Sociale huisvestingsmaatschappij
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud van installaties voor verwarming en productie van sanitair warm water, onderhoud van installaties voor ventilatie voor ventilatie en preventieve ketelvervangingen met schouwintubaties
Referentienummer: 1764
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onderhoud van installaties voor verwarming en productie van sanitair warm water, onderhoud van installaties voor ventilatie voor ventilatie en preventieve ketelvervangingen met schouwintubaties op verschillende locaties in Oost-Limburg