232954-2021 - ResultaatBelgië-Heverlee: Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.4.
Korte beschrijving
Q20-1549 — Raamovereenkomst voor levering van materiaal voor sanitaire en HVAC-installaties — Bestek TD/84522.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor levering van materiaal voor sanitaire en HVAC-installaties, Bestek TD/84522.