233053-2024 - Resultaat
België – Kleine vrachtwagentjes – Aankoop van 6 lichte vrachtwagens voor de technische dienst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 6 lichte vrachtwagens voor de technische dienst
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van 6 lichte vrachtwagens met open laadbak voor de technische dienst en overname van 6 bestaande IVECO lichte vrachtwagens. De voorgestelde voertuigen beantwoorden aan de eisen van de Belgisch verkeerswetgeving en zijn conform de wetgeving uitgerust. De voertuigen zijn nieuw en ongeval- en schadevrij. Overname voertuig: De overname van de IVECO-voertuigen gebeurt in de staat waarin de voertuigen zich op het ogenblik van de levering bevinden. De inschrijver dient zich ter plaatse te vergewissen van de staat van de voertuigen.
Interne identificatiecode: PPP07R-1549/4075/2023/R/049
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34131000 Kleine vrachtwagentjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Voertuigen
Beschrijving: Voertuigen
Interne identificatiecode: 2023/R/049
Perceel: LOT-0002
Titel: Jaarlijks onderhoud 2025-2029
Beschrijving: De opdrachtnemer zal instaan voor het jaarlijks onderhoud van de bestelwagens en dit voor 5 jaar. De inschrijver moet de prijs van het jaarlijks onderhoud opnemen in de inventaris. De locatie van de dichtst bijzijnde onderhoudsplek dient eveneens vermeld te worden.
Aanvullende classificatie (cpv): 34131000 Kleine vrachtwagentjes, 50114200 Onderhoud van vrachtwagens