2. Procedure
Procedure
Titel: Renouvellement licences Figma Enterprise
Beschrijving: Renouvellement licences Figma Enterprise
Interne identificatiecode: 2026/AINF/AP/005
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/AINF/AP/005 - 1
Interne identificatiecode: 1