233362-2022 - MededingingNederland-Leiden: Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
A07.81.2021 Legionellabeheer
Referentienummer: A07.81.2021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
De aard van de Opdracht is gericht op het uitvoeren van werkzaamheden ter preventie en controle op legionella besmetting op de locaties (hoog en laag risico) van de Aanbestedende dienst zoals beschreven in de statusrapportage (bijlage 10) voor de gemeente Leiden.
Waar een besmetting optreedt, worden er direct maatregelen getroffen om de besmetting zo snel mogelijk te beëindigen en in de toekomst te voorkomen.
De werkzaamheden bestaan uit:
• Het uitvoeren van regulier legionellabeheer prioritaire gebouwfuncties (zie voor verdere uitwerking Programma van Eisen, bijlage 2 paragraaf 3.1.2)
• Het uitvoeren van regulier legionellabeheer niet-prioritaire gebouwfuncties (zie voor verdere uitwerking Programma van Eisen, bijlage 2 paragraaf 3.1.3);
• Overige adviesdiensten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bijlage 9 'Prijzenblad' bij de aanbestedingsleidraad.