233385-2026 - Mededinging
Nederland – Advies over projectmanagement – Projectmanagement Uitbreiding Merletcollege te Cuijk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanagement Uitbreiding Merletcollege te Cuijk
Beschrijving: Opdrachtgever wil optimale ondersteuning op het gebied van projectmanagement ten behoeve van de uitbreiding van het Merletcollege. Er wordt gewerkt vanuit een projectteam waarbij de ontwerpende partijen naast elkaar staan. De Projectmanager draagt zorg voor het managen van de processen. De school en de Projectmanager huisvesting van OMO nemen tevens zitting in het projectteam. Hierdoor is het projectmanagement goed in staat om de processen te sturen en te bewaken. Boven dit projectteam wordt een stuurgroep geformeerd waarbij ook het schoolbestuur en de school vertegenwoordigd zijn. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt circa € 221.000,- exclusief BTW. Dit betreft een indicatieve raming, aan deze opgave kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 76015
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72224000 Advies over projectmanagement
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Projectmanagement uitbreiding Merletcollege te Cuijk
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -