2. Procedure
Procedure
Titel: Uitgave van het Oosterweelmagazine 'CLEO'
Beschrijving: Middels onderhavige opdracht wenst de aanbestedende overheid over te gaan tot het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de uitgave (redactie, vormgeving, druk en distributie) van het (gratis) Oosterweelmagazine ‘Cleo’, focus op doelgroep Antwerpse gezinnen.
Interne identificatiecode: PPP1HI-303/4105/BAM 2023-303
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Uitgave van het Oosterweelmagazine 'CLEO'
Interne identificatiecode: BAM 2023-303