Beschrijving van de aanbesteding
Aanbestedende dienst hanteert de Rapid Impact Contracting (RIC) methodiek bij deze aanbesteding.
De acht stappen van RIC
2. RIC Rapid Procurement Phase: deze stap betreft de Inschrijvingsperiode waarin partijen hun Inschrijving opstellen en indienen.
5. RIC Touchdown Phase: in deze stap wordt het ontwerp (de oplossingen) vastgelegd in een overeenkomst de RIC MAP (Mutual Agreement Paper), deze MAP is de routekaart voor de verdere periode.
2. Het onderhoud en beheer van terreinen rondom de locaties van NHL Stenden;
5. Het leveren en van kerstbomen.
Plafondbedrag
Voor de uitvoering van de dienstverlening door de opdrachtnemer is een plafondbudget vastgesteld van respectievelijk €200.000,- exclusief BTW per jaar. De kosten voor gladheidsbestrijding zijn hierin niet meegenomen evenals niet-jaarlijks onderhoud en worden separaat afspraken overgemaakt. Van de Inschrijvers wordt verwacht dat zij de Opdracht binnen dit budget te zullen uitvoeren.