233609-2024 - Resultaat
Nederland – Elektriciteit – Levering duurzame elektriciteit GV-KV ENDEX ten behoeve van de Ministeries van Defensie, Justitie & Veiligheid en Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Rijkskantoren) 2025
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering duurzame elektriciteit GV-KV ENDEX ten behoeve van de Ministeries van Defensie, Justitie & Veiligheid en Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Rijkskantoren) 2025
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de levering van Duurzame elektriciteit (elektriciteit en Garanties van Oorsprong (hierna te noemen GvO’s) aan alle kleinverbruiksaansluitingen en de resterende grootverbruiksaansluitingen van de Ministeries van Defensie, Justitie & Veiligheid en Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Rijkskantoren) voor het kalenderjaar 2025. De opdracht omvat een optionele verlenging van maximaal drie jaar met periodes van minimaal één kalenderjaar. In praktijk gaat het om: - De levering van ca. 300.100 MWh per jaar en 300.100 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie van Defensie; - De levering van ca. 42.800 MWh per jaar en 42.800 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie Justitie & Veiligheid; - De levering van ca. 90.000 MWh per jaar en 90.000 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Rijkskantoren). De opdracht bestaat uit levering van elektriciteit aan alle kleinverbruiksaansluitingen en de resterende grootverbruiksaansluitingen van genoemde Ministeries en de levering van Garanties van Oorsprong afkomstig van Nederlandse windenergieprojecten (on – en offshore) en/of zonne-energieprojecten. Het betreft: - de levering van ca. 300.100 MWh per jaar en 300.100 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie van Defensie. - de levering van ca. 42.800 MWh per jaar en 42.800 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie Justitie & Veiligheid. - de levering van ca. 90.000 MWh per jaar en 90.000 Nederlandse GvO’s voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Rijkskantoren) . Elke Ministerie heeft drie percelen, namelijk een perceel voor elektriciteit, een perceel voor GvO's en een perceel met de combinatie van elektriciteit en GvO’s. Per Ministerie zal de opdracht in principe worden gegund aan de twee losse percelen OF aan het combinatieperceel.
Interne identificatiecode: 6269644
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Ministerie van Defensie
Beschrijving: Het leveren van elektriciteit De levering van ca. 300.100 MWh per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht omvat een optionele verlenging van maximaal drie jaar met periodes van minimaal één (1) kalenderjaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Ministerie van Defensie
Beschrijving: Het leveren van Garanties van Oorsprong De levering van 300.100 Nederlandse GvO’s.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 – Ministerie van Defensie
Beschrijving: Het levering van elektriciteit en Garanties van Oorsprong. De levering van ca. 300.100 MWh per jaar en 300.100 Nederlandse GvO’s.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 – Ministerie van Justitie & Veiligheid (J&V)
Beschrijving: Het leveren van elektriciteit De levering van ca. 42.800 MWh per jaar.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 – Ministerie van Justitie & Veiligheid (J&V)
Beschrijving: Het leveren van Garanties van Oorsprong De levering van ca. 42.800 Nederlandse GvO’s per jaar.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 – Ministerie van Justitie & Veiligheid (J&V)
Beschrijving: Het levering van elektriciteit en Garanties van Oorsprong De levering van ca. 300.100 MWh per jaar en 42.800 Nederlandse GvO’s.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 – Rijksvastgoedbedrijf (RVB)
Beschrijving: Het leveren van elektriciteit De levering van ca. 90.000 MWh per jaar.
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8 – Rijksvastgoedbedrijf (RVB)
Beschrijving: Het leveren van Garanties van Oorsprong De levering van 90.000 Nederlandse GvO’s per jaar.
Interne identificatiecode: 8