2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Rioolgemalen 2024-2028 WDODelta
Beschrijving: Waterschap Drents Overijsselse Delta beheert een groot aantal (rioolwater)zuiveringen, persleidingen en rioolgemalen ten behoeve van de beheersing van de waterketen in haar beheersgebied. Om de staat van deze verschillende objecten optimaal te houden, is het de taak van het waterschap om deze waar nodig te onderhouden, te renoveren of te vervangen. WDODelta wil haar beheer en onderhoudstaken volbrengen met behulp van een optimale samenwerking tussen de interne teams, de beheerafdeling en de marktpartijen. WDODelta beheert haar Waterketenobjecten in vier clusters; cluster (Riool)waterzuiveringen, cluster Rioolgemalen, cluster Transportleidingen en cluster Procesautomatisering. De aanbestedingstukken voor u hebben enkel betrekking op werkzaamheden voor cluster Rioolgemalen. Doel van de aanbesteding Met deze Europese aanbesteding wenst WDODelta twee partijen te selecteren die zorg gaan dragen voor de (deel)renovatie of vervanging van jaarlijks ongeveer 9 rioolgemalen.
Interne identificatiecode: T70282
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Aanvullende classificatie (cpv): 45259100 Reparatie en onderhoud van afvalwaterinstallatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000