Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aankoop en implementatie van een ziekenhuis breed geïntegreerd elektronisch patiëntendossier (EPD) met onderhoudscontract. Hierbij is het essentieel om een EPD aan te bieden die het ziekenhuis toelaat haar rol in het ziekenhuislandschap optimaal in te vullen conform de technologie van vandaag en klaar voor de eisen van morgen.
Kwaliteitscriterium - Naam: Projectaanpak en implementatie / Weging: 25
Prijs - Weging: 50