233823-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Gunningsysteem Ingenieursdiensten 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gunningsysteem Ingenieursdiensten 2024-2026
Beschrijving: De Gemeente beoogt met deze aanbesteding een Raamovereenkomst te kunnen sluiten met de drie (3) als beste beoordeelde Inschrijvers. De Inschrijvers waar De Gemeente de Raamovereenkomst mee heeft gesloten, kunnen vervolgens meedingen naar Nadere Overeenkomsten voor tot het GsI behorende diensten en/of leveringen. Op grond van de prognose voor de komende jaren verwacht De Gemeente vanuit het onderhavige GsI de komende jaren een omzet van € 750.000,= (excl. BTW) per jaar, voor alle Nadere Overeenkomsten tezamen. Aan deze omzetverwachting kunnen geen rechten worden ontleend. Het plafondbedrag is € 3.500.000,= (excl. BTW) voor alle inschrijvers en alle Nadere Overeenkomsten tezamen.
Interne identificatiecode: Z23.002877
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gunningssysteem Ingenieursdiensten
Beschrijving: Gunningssysteem Ingenieursdiensten Op grond van de prognose voor de komende jaren verwacht De Gemeente vanuit het onderhavige GsI de komende jaren een omzet van € 750.000,= (excl. BTW) per jaar, voor alle inschrijvers en alle Nadere Overeenkomsten tezamen. Het plafondbedrag is € 3.500.000,= (excl. BTW) voor alle inschrijvers en Nadere Overeenkomsten tezamen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie is voor verlenging van de opdracht 2x 1 jaar