233930-2023 - ResultaatBelgië-Genk: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het maaien van openbare gazons 2023
Referentienummer: 2022-1352
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Omschrijving van de uit te voeren werken:
- Maaien van gras door middel van mulching
- Maaien van gras met opvang
- Bijmaaien
- Kruidrijk maaien
- Extensief maaien
- Regiewerk geschoolde arbeider
- Regiewerk ongeschoolde arbeider
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
NIEUWE KEMPEN EN MARCEL HABETSLAAN
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
ZWARTBERG NOORD
Perceel nr.: 2
ZWARTBERG ZUID EN DRIEHOEVEN
Perceel nr.: 3
HEIDEBLOOK
Perceel nr.: 4
C-MINE EN BRANDWEER
Perceel nr.: 5
WINTERSLAG 1 EN DIJKSKENSDAL
Perceel nr.: 6
WINTERSLAG 2, WINTERSLAG 4 EN SCHEMMERSBERG
Perceel nr.: 7
TERMIEN EN SPORTCENTRUM
Perceel nr.: 8