233956-2023 - ResultaatNederland-Veghel: Audiovisuele uitrusting
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU GLR - Licht apparatuur
Referentienummer: T32512
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32321200 Audiovisuele uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht heeft betrekking op de levering van diverse apparatuur op het gebied van licht ten behoeve van het Grafisch Lyceum te Rotterdam.
Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS Specialistische Media Entertainment Devices en Special Import
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding