234229-2025 - Mededinging
Nederland – Kolkreinigers – Levering van kolkenzuigers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van kolkenzuigers
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van kolkenzuigers. Het leveren van een kolkenzuigers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144410 Kolkreinigers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het leveren van kolkenzuigers.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar per keer.