2. Procedure
Procedure
Titel: Huismeester/Facilitair beheerders diensten Fietsenstalling
Beschrijving: De Gemeente Den Haag is op zoek naar Ondernemer die een huismeester/facilitair beheerder in huis heeft voor in de fietsenstalling op de Koningin Julianaplein in Den Haag centrum.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98341140 Huismeesterdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000