234485-2025 - Resultaat
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Implementatiepartner Bedrijfsvoeringssysteem HR
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Implementatiepartner Bedrijfsvoeringssysteem HR
Beschrijving: De gemeente Den Haag wil de komende jaren investeren in de dienstverlening van de Dienst bedrijfsvoering (DBV). De Dienst Bedrijfsvoering (DBV) zorgt ervoor dat de ruim 10.000 ambtenaren hun werk voor de inwoners van Den Haag effectief uit kunnen voeren. De dienst richt zich op alle aspecten van Bedrijfsvoering, waaronder het in stand houden van een solide ICT-applicatielandschap en het verstrekken van betrouwbare en actuele financiële gegevens. Onderdeel hiervan is het vervangen en vernieuwen van de huidige bedrijfsvoeringssystemen voor de portefeuilles P&O, HRS, Financiën, Inkoop en Projectadministratie. De nieuwe technologie die de gemeente Den Haag heeft aangeschaft om deze processen te ondersteunen zijn onderdeel van de Oracle Cloud HCM Suite. De gemeente zoekt voor het implementeren van het nieuwe systeem een implementatiepartner. De gemeente begint met het vernieuwen van de systemen die de P&O en HR-services ondersteunen. Voor meer uitleg zie de Aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: DBV-24.148
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000