234624-2026 - Mededinging
België – Software en informatiesystemen – Digitale Handtekeningsoftware voor Aquafin
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale Handtekeningsoftware voor Aquafin
Beschrijving: Digitale Handtekeningsoftware voor Aquafin
Interne identificatiecode: PPP0N3-4831/6276/PRO/MB/2025/00167
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/MB/2025/00167_1